Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Rodo

Ochrona danych osobowych

             RODO

Ochrona danych osobowych

  1. Administratorem danych  osobowych Zamawiających jest Andżelika Taciak, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą: ANGEE CAKE - PRACOWNIA TORTÓW ARTYSTYCZNYCH ANDŻELIKA TACIAK, pod adresem: ul. Bukowska 67, 62-065 Grodzisk Wielkopolski, zarejestrowaną w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Ministra Gospodarki, NIP: 9950183586, REGON: 302023728.
  2. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji umowy, kontaktowania się w sprawach dotyczących umowy, windykacji należności, dla celów archiwizacyjnych oraz spełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności  podatkowych i rachunkowych.
  3. Dane osobowe mogą być przekazywane firmom zewnętrznym wyłącznie w celu realizacji umowy i związanych z nimi roszczeń.
  4. Po realizacji umowy dane osobowe będą przechowywane przez okres, w którym administrator zobowiązany jest do ich przechowywania w postaci elektronicznej lub papierowej, dla udokumentowania spełnienia wymagań wynikających z przepisów prawa oraz w celu umożliwienia kontroli przez uprawnione
  5. Każda osoba, której dane są przetwarzane w ramach realizacji umowy ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO), gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy Skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych składać można na adres: ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
  6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wykonania umowy.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl