Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Regulamin

Regulamin pracowni tortów

 1. Oferta zamieszczona w zakładce pt. Cennik ma charakter poglądowy i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 543 Kodeksu Cywilnego.
 2. Zamówienia należy składać na adres mailowy: angeecake@wp.pllub poprzez wiadomość na fanpage Angee Cake na Facebook’u lub Instagramie .
 3. Zamówienia na torty przyjmowane są minimum 7 dni przed terminem realizacji. Ilość przyjmowanych zamówień jest ograniczona dlatego jeśli dany termin jest już pełen odmawiamy przyjęciu kolejnego zamówienia. O przyjęciu danego zamówienia decyduje kolejność potwierdzonych zgłoszeń.
 4. Po potwierdzeniu przez Pracownię przyjęcia zamówienia należy do 3 dni wpłacić zadatek w wysokości 80zł na numer konta przesłany w podsumowaniu (link do strony płatności) . Brak wpłaty zadatku w podanym terminie jest równoznaczne z rezygnacją z zamówienia.
 5. Po złożeniu i zatwierdzeniu zamówienia wszelkie zmiany można wprowadzać maksymalnie na 7 dni przed jego realizacją. W przypadku zamówień składanych w późniejszym czasie nie ma możliwości wprowadzania zmian w zamówieniu.
 6. W przypadku występowania alergii pokarmowych należy wybrać smak nie zawierający alergenów. Skład poszczególnych smaków tortów zamieszczonych jest w zakładce Smaki tortów
 7. Zastrzegam sobie prawo do wprowadzania zmian w projektach w celu dostosowania ich do stylu Pracowni oraz możliwości technicznych Pracowni oraz zmian szczegółowych dekoracji oraz rozłożenia poszczególnych elementów ze względów praktycznych i/lub estetycznych. Nie kopiujemy projektów innych Dekoratorów, nasze torty są tortami autorskimi.
 8. Udostępniając materiały graficzne innej Pracowni jako inspiracje do wykonania tortu tj. logo, znaki zastrzeżone, zdjęcia i inne, Klient oświadcza, że posiada do nich prawo i zgadza się by zostały one wykorzystane do realizacji tortu.
 9. Klient, który nie życzy sobie aby zdjęcie jego tortu zostało wykorzystywane przez Pracownię w celach marketingowych powinien poinformować o tym fakcie Pracownię na etapie składania zamówienia.
 10. Na życzenie klienta wystawiamy faktury.
 11. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z:
  • zapoznaniem się z treścią Regulaminu i jego przestrzeganiem
  • wyrażeniem zgody na zawarcie umowy sprzedaży
  • wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych klienta na potrzeby realizacji zamówienia zgodnie z art. 23 ust. 1 Ustawy o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133 z dnia 29.10.1997 r.).
 12. Jeżeli zamówienie nie zostanie odebrane, to przepada ono po 6 godzinach od ustalonego czasu odbioru a zadatek nie zostaje zwrócony.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl