Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Jak zamówić tort??

Zamówienia przyjmuję poprzez wiadomości e-mailowe na adres: kontakt@angeecake.pl lub poprzez wiadomości poprzez fanpage na Facebook’u , Instagramie lub osobiście w pracowni (wymagane wcześniejsze umówienie spotkania)

W celu usprawnienia kontaktu proszę o zawarcie w wiadomości poniższych informacji. Ułatwi to szybsze zaproponowanie wyglądy tortu oraz jego wstępną wycenę.

 1. Datę odbioru zamówienia
 2. Wielkość tortu– na ile osób tort będzie potrzebny
  • torty pojedyncze realizowane są od 10 do 30 os.
  • torty piętrowe od 20 os
 3. Smak tortu– lista propozycji smakowych znajduje się w zakładce Smaki tortów
 4. Rodzaj obłożenia tortu – możliwości:
  • naced/semi naced (tzw. Goły tort)
  • krem maślany ( tort bez obłożenia masa cukrową rodzaj kremu i kolor w zależności od wzoru tortu )
  • masa cukrowa (kolor w zależności od wzoru tortu )
 5. Napis jaki ma być zamieszczony na torcie lub informację o jego braku
 6. Wyglądu tortu– czyli na jaką okazję ma on być przygotowany, motyw przewodni, preferowana kolorystykę, postacie jakie mają się znaleźć na torcie, w przypadku chęci zamówienia rzeźbionych ze zdjęcia figurek ludzkich – zdjęcia twarzy oraz sylwetki danej osoby, hobby, zdjęcia, rysunki – czyli wszystko to co pomoże w wykonaniu przeze mnie wymarzonego przez Państwa tortu
 7. Budżet(ceny minimalne są zamieszczone w zakładce Cennik) – informacja ta nie jest wymagana, ale pomocna w dostosowaniu projektu do zakładanych finansów

W odpowiedzi wyślę propozycje wyglądu oraz wstępną wycenę zamówienia. Jeżeli będzie decyzja o złożeniu zamówienia w kolejnym mailu otrzymają Państwo informacje dotyczące wysokości zadatku oraz numer konta do jego wpłaty(link do płatności  na stronie). Zadatek należy wpłacić do 3 dni roboczych, w przypadku jego braku termin przepada na rzecz innej osoby i zamówienie może nie zostać zrealizowane. Wplata zadatku jest niezbędna do realizacji zamówienia. Ilość przyjmowanych zleceń na jeden termin jest ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzonych zadatkiem.

Wszelkie szczegóły dekoracji czy ewentualne jej zmiany czy też wielkości należy  wprowadzać maksymalnie na 7 dni przed odbiorem tortu w innym przypadku cena może ulec zmianie lub zmiany mogą nie zostać wprowadzone.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl